Miesto Svečiams

vbtaksi

Miesto SvečiamsKlaipėda nedidelis, bet pilnas atradimų miestas, naudojantis mūsų taksi paslaugomis, Jus galėsite aplankyti pačias įdomiausias vietas.


Lankytini objektai


Klaipėdos senamiestis

Klaipėdos senamiestis yra seniausia istorinė miesto dalis. Klaipėdos senamiesčiui būdingas taisyklingas gatvių tinklas, senoji fachverkinės konstrukcijos architektūra, būdinga Vokietijos miestams, bei išlikę XVII–XVIII a. Klaipėdos tvirtovės gynybinių įtvirtinimų fragmentai.

Žemėlapis

Kuršių nerija

Kuršių nerija – pusiasalis su smėlio kopomis, skiriantis Kuršių marias nuo Baltijos jūros. Šiaurinė nerijos pusė priklauso Lietuvos Respublikai (šiaurinis pakraštys – Klaipėdos miesto, o likusi dalis – Neringos miesto savivaldybėms).

Kuršių nerija – saugoma teritorija, joje įkurti Kuršių nerijos nacionaliniai parkai Lietuvos dalyje ir Kaliningrado srityje.

Smiltynės perkėla

Mini Zoo

Zoologijos sodas įsikūręs 10 kilometrų atstumu nuo Klaipėdos.

Zoologijos sode šiandien priskaičiuojama apie 200 vienetų gyvūnų. Šią kolekciją sudaro per 150 rūšių, iš kurių nemažai yra įtrauktos į Lietuvos ir Tarptautinę raudonąsias knygas.

Apsilankyti puslapį

DINO Parkas

„Dinozaurų parkas “ įsikūręs šalia „Radailių dvaro“ ant didelio tvenkinio kranto tik 7 km nuo Klaipėdos.

Tai unikalus, kelių hektarų vienintelis Baltijos šalyse dinozaurų parkas, su judančiais šnypščiančiais, bei riaumojančiais dinozaurais. Parko lankytojai galės išvysti netoli keturiasdešimt natūralaus dydžio dinozaurų muliažų.

Apsilankyti puslapį


Užsakymas be skambučio

vbtaksi

Užsakyti »